Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wypożycz zegarek jak minister. Od Answear.com

Czy kiedykolwiek musiałeś pożyczać zegarek od kolegi z koalicji, by wypaść dobrze na rządowym posiedzeniu, przecinaniu wstęgi czy lokalnych dożynkach? Zamiast się prosić i narażać na oskarżenia o korupcję, skorzystaj z wypożyczalni zegarków Answear.com, gdzie znajdziesz modele na każdą okazję.

answear com wypożycz zegarekWypożyczalnia zegarków jest nową akcją promocyjną, stworzoną na kanwie afery wokół jednego z ministrów obecnego rządu. Zgodnie z artykułem w tygodniku „Wprost”, rzeczony polityk miał korzystać z darmowych zaproszeń do klubów nocnych wręczanych mu przez biznesmenów i wymieniać się z nimi na zegarki. Przy okazji wyszło na jaw, że minister jest właścicielem luksusowego czasomierza wartego, bagatela, 35 000 złotych, którego nie wpisał do swojego oświadczenia majątkowego.

Sklep Answear.com, specjalizujący się w sprzedaży ubrań i dodatków postanowił wykorzystać tę wpadkę do promocji własnej oferty. Na stronie http://answear.com/wypozyczalnia/ wita nas zdjęcie łudząco przypominające polityka udzielającego wywiadu oraz zachęta do skorzystania z usług wypożyczalni:Twoja rodzina nie musi już latami oszczędzać na zegarek dla Ciebie. Nie musisz wymieniać się ze znajomymi. Dzięki Wypożyczalni ANSWEAR.com możesz mieć stylowy zegarek od ręki i co tydzień zaskakiwać otoczenie nowym modelem.

Poniżej znajdziemy zegark ipodzielone według kategorii: na posiedzenie rządu, konferencję prasową, zebranie komisji śledczej, manifestację czy partyjkę squasha z kolegą z opozycji. By wybrać zegarek, trzeba kliknąć w ikonę „Pożyczam”, która przekierowuje klienta do strony, gdzie można wynająć sobie dany model i cieszyć się nim przez kolejne 7 dni.
program afiliacyjny