Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Allegro Smart wystartowało

Dziś wystartowała nowa usługa o nazwie Allegro Smart.

Płacąc 49 złotych na rok będzie można skorzystać nawet z 365 darmowych dostaw. Dzięki sieci ponad 15 tysięcy Paczkomatów i punktów odbioru, usługa Allegro Smart. dostępna jest dla klientów w całym kraju.

To odpowiedź Allegro na dwa najsilniejsze na świecie trendy w e-commerce. Po pierwsze: przełamuje podstawową barierę w postawach konsumentów, redukując do minimum koszty dostawy zakupów. Po drugie: Smart, bazując na sieci lokalizacji kilkunastu-, a niebawem już dwudziestu tysięcy punktów odbioru, wpisuje się w najszybciej rosnącą preferencję zakupową internautów – wygodę korzystania z punktów odbioru.

czytaj:   Allegro razem z BezpieczniejwSieci.org

 Między 2017 r. a 2018 r. Allegro zanotowało wzrost liczby paczek kierowanych do punktu odbioru o 40%, co jest potwierdzeniem trendu obserwowanego w Europie, gdzie popularność odbiorów w punkcie szybko rośnie. Dlatego Allegro, nawiązując strategiczne partnerstwa logistyczne, postanowiło rozwijać polską sieć punktów odbiorów. We wrześniu sieć punktów odbioru wraz z Paczkomatami, do których sprzedawcy mają dostęp poprzez umowy ramowe zawarte przez Allegro, będzie liczyć ponad 18 000, a do końca roku blisko 20 000 punktów w całej Polsce. W 2017 r. w blisko 20% zakupów  wybrało punkt odbioru lub Paczkomat jako formę dostawy e-zakupów.

czytaj:   Allegro tworzy własne medium na Prowly

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

3 Comments

Leave a Reply
  1. Z kurierami nieraz miałem problem, a lokalizacja Paczkomatów jest na tyle przystępna, że podskoczyć po paczkę można w każdej chwili, bez ograniczenia czasowego. To ważne, zwłaszcza jak jest człowiek zabiegany. Dobry pomysł jeśli chodzi o tą współpracę. Myślę, że dużo osób się tym zainteresuje.

    • Hmm no jakby nie patrzeć to paczkomaty to najwygodniejsze rozwiązanie. Zwłaszcza, że są dostępne 24/h. Może wydawać się to dziwne, ale jak jest człowiek zabiegany to zaczyna patrzeć na takie rzeczy…

  2. Ten pomysl wydaje sie calkiem sensowny. Z poprzednich zamowien moge powiedziec ze mam zaufanie do InPostu, wiec tym bardziej na plus ze jest taka opcja dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *