Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Ania Przybylska dla marki Garnier

Ania Przybylska została ambasadorką marki Garnier i będzie promować farby Garnier Color Naturals. Pierwszą kampanię z jej udziałem, autorstwa agencji Publicis, zobaczymy już w połowie sierpnia.

Ania Przybylska idealnie uosabia najważniejsze cechy marki Garnier – naturalność, spontaniczność i pozytywne nastawienie do życia. Marka ta wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, oferując skuteczne, naturalne oraz innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają i uprzyjemniają życie. Ania, w roli ambasadora reprezentującego wartości Garniera, z pewnością zachęci do wypróbowania produktów tworzonych z myślą o kobietach, które pragną być piękne dla siebie i swoich bliskich.

Ania Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 w Gdyni. W wieku 17 lat, po wygranym castingu, zadebiutowała w filmie „Ciemna strona Wenus” Radosława Piwowarskiego. Od tego czasu zagrała w blisko dwudziestu polskich i zagranicznych filmach długometrażowych oraz w 12 serialach telewizyjnych. Dzięki roli policjantki Marylki w „Złotopolskich” szybko zdobyła serca widzów i w ciągu 2 lat stała się jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. W 2012 roku zdobyła nagrodę „Diamentowy Klaps Filmowy” za osobowość wnoszącą do kina pozytywne przesłanie. Prywatnie jest matką trójki dzieci umiejętnie łączącą życie rodzinne z karierą zawodową.

Po stronie agencji Publicis nad przygotowaniem kampanii pracują: Agnieszka Mazur Account Director i Katarzyna Namiota Account Executive. Stronę klienta będą reprezentowali: Paulina Kaczmarek-Kubicka Marketing Director, Kamil Mruk Group Product Manager, oraz Marta Rosłonek Junior Product Manager. Za planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy ZenithOptimedia.

Agencja Publicis współpracuje z Garnierem od 22 lat. W 2010 roku jury konkursu EFFIE Awards przyznało agencji Publicis brąz w kategorii „Launch produktu” za realizację kampanii „Garnier Mineral 48h”, której celem było wprowadzenie na rynek pierwszego dezodorantu z aktywnym minerałem.

źródło: mat. pras.

program afiliacyjny